Strona wykorzystuje pliki cookies.

Dowiedz się więcej...
Logo serwisu.
Chinese (Simplified)EnglishFrenchGermanPolish
Aktualności Jan & Krzysztof Rostek

Jan & Krzysztof Rostek

Rozmiar tekstu

A

A

A

Sezon 2023 dla Jana i Krzysztofa Rostek pomimo pewnych problemów zdrowotnych gołębi na początku sezonu, odnosi sukcesy, co potwierdza wynik GMP wynoszący 1875. Zajmują trzecie miejsce w Polsce z wyników Regionu w kat. GMP, potwierdzając tym samym wysoką jakość hodowli.

Początki nie były łatwe. Po locie próbnym gołębie uległy pewnym problemom zdrowotnym, jednak dzięki skutecznej opiece szybko wróciły do pełni sił na kolejne konkursy.

W GMP zespół Rostka odnosi imponujące sukcesy, w kategorii maraton - szczęście sprzyjało, a lot odbywał się z wiatrem, finalnie w 11 aż 6 gołębi zdobyło wysoką pozycję, co dało wynik 1875 w oddziale. Team Rostek pokonał konkurencję, wygrywając we wszystkich kategoriach oprócz maratonu.

W okręgu osiągnęli status mistrza GMP, zajmując trzecie miejsce zarówno w kategorii A, jak i D. To niezaprzeczalny dowód na wysoką jakość hodowli.

Sezon 2023 dla Jana i Krzystzofa okazał się być sezonem bardzo udanym, co możemy zobaczyć po wynikach, ale także ich profesjonalnym podejściu w obliczu problemów jakie mieli na początku sezonu.

17

LIS

2023

2664

razy

czytano

Wyszukiwarka

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Opinie

Dziękujemy

Newsletter

Dziękujemy

Dziękujemy

Ustaw hasło

Zmiana danych

Logo serwisu.