Strona wykorzystuje pliki cookies.

Dowiedz się więcej...
Logo serwisu.
Chinese (Simplified)EnglishFrenchGermanPolish
Aktualności Zbigniew Oleksiak Mistrz Polski

Zbigniew Oleksiak Mistrz Polski

Rozmiar tekstu

A

A

A

Osiągnięcie tytułu Mistrza Polski w kategorii Super Maraton jest nie lada wyzwaniem. W tym roku, Zbigniew, po wielu latach intensywnej pracy i przygotowań, stał się liderem w tej kategorii.

Od 2017 roku, Zbigniew konsekwentnie dążył do swojego celu. Jednym z kluczowych momentów tego sezonu było wysłanie 4 gołąbków do Brukseli. Okazało się, że była to najlepsza seria z całego okręgu.

Loty dalekodystansowe, w których Zbigniew czuje się najlepiej, wymagają nie tylko doskonałej formy gołębi, ale także wielu innych czynników. Jakość, zdrowie i odpowiednie przygotowanie gołębi to klucz do sukcesu. Zbigniew, dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy, doskonale zdaje sobie z tego sprawę.

Baza gołębi, którą Zbigniew posiada, pozostaje niezmieniona od 2012 roku. Jednak co ciekawe, w ostatnich latach wprowadził pewne modyfikacje w połączeniach gołębi, co dodatkowo zwiększyło potencjał jego hodowli.

W minionym sezonie 2022, Zbigniew zdobył tytuł 9 Przodownika Polski. To imponujące osiągnięcie potwierdza jego dominację w świecie gołębi w kraju.

Gołębie, które dały Zbigniewowi tegoroczne zwycięstwo to m.in.: ‘’459’’, ‘’330’’, ‘’Król 543’’, ‘’Kilometer freser’’, ‘’Laleczka’’ oraz ‘’369’’. Te ptaki, dzięki swoim wyjątkowym umiejętnościom i perfekcyjnym przygotowaniom, stały się niezastąpione w walce o tytuł Mistrza Polski.

Podsumowując, Zbigniew jest nie tylko Mistrzem Polski 2023 w kategorii ‘’Supermaraton’’, ale również Mistrzem Okręgu 2023 z 8 wspólnych startów (10/5). Dodatkowo, zajął II miejsce w kategorii Szybkościowe. Jego osiągnięcia w tym sezonie stanowią niezaprzeczalny dowód na to, że ciężka praca, poświęcenie i pasja prowadzą do sukcesu.

29

GRU

2023

5768

razy

czytano

Wyszukiwarka

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Opinie

Dziękujemy

Newsletter

Dziękujemy

Dziękujemy

Ustaw hasło

Zmiana danych

Logo serwisu.