Strona wykorzystuje pliki cookies.

Dowiedz się więcej...
Logo serwisu.
Chinese (Simplified)EnglishFrenchGermanPolish
Aktualności Mariusz Ankus

Mariusz Ankus

Rozmiar tekstu

A

A

A

Mariusz Ankus który reprezentuje oddział 0207 Legnica, w sezonie 2023 może pochwalić się swoimi ‘’kapitalnymi’’ wynikami, między innymi dlatego, że większość lotów zakończyła się sukcesem.
Jego team wygrał zatem kategorię ‘’GMP’’ oraz ‘’A’’, a 11 Lotników znalazło się w pierwszej 20!

Szczególnie imponujące są wyniki gołębi z linii Leo Heremansa - to właśnie gołąb z tej linii został 1 Lotnikiem, Jaguara – okazał się być 2 Lotnikiem, a także linii Mentena. Zdolności tych ptaków sprawiają, że Mariusz Ankus zajmuje czołowe miejsca na krótkich dystansach o maksymalnej długości 300 km, co jest jego mocną stroną.
Hodowca chętnie dzieli się z innymi hodowcami swoją wiedzą i dobrymi radami odnośnie gołąbków. Sezon 2023 jest to powrót do gry po trudnościach z poprzedniego sezonu, kiedy gołębie Ankusa zmagały się z bakterią E-coli. Choroba ta sprawiła, że sezon 2022 nie był zaliczony do udanych.

Mariusz Ankus udowadnia, że pasja i determinacja potrafią pokonać nawet największe przeciwności losu. Sezon 2023 to dla Mariusza Ankusa nie tylko powrót na szczyt, ale również dowód na to, że w świecie gołębi każdy sezon niesie nowe szanse i wyzwania.

Po zakończeniu sezonu 2023 postanowił wystawić swoje gołąbki na aukcję na naszym portalu Pigebook – zachęcamy więc do przeglądania aukcji i licytowanie tak świetnych gołąbków. Więcej informacji o tych gołąbkach, a także o hodowli Mariusza znajdziecie Państwo w filmie załączonym do artykułu.

17

LIS

2023

2608

razy

czytano

Wyszukiwarka

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Opinie

Dziękujemy

Newsletter

Dziękujemy

Dziękujemy

Ustaw hasło

Zmiana danych

Logo serwisu.