Strona wykorzystuje pliki cookies.

Dowiedz się więcej...
Logo serwisu.
Chinese (Simplified)EnglishFrenchGermanPolish
Aktualności Tomasz Rorat

Tomasz Rorat

Rozmiar tekstu

A

A

A

Tomasz Rorat to hodowca gołębi, który na początku sezonu zapisał się do nowego oddziału Szczekociny 0397.  Sytuacja na początku sezonu nie była łatwa, a gołębie zdrowotnie nie radziły sobie najlepiej. Jednak z upływem czasu sytuacja zaczęła się poprawiać, a gołębie zyskiwały na sile i wytrzymałości.

Tomasz który na co dzień oddaje się hodowli gołębi, ostatnio zdecydował się wziąć udział w lotach, oddając do rywalizacji aż 47 gołębi, z których 21 znalazło się w jego oddziale. Jednym z najważniejszych momentów w historii Tomasza był udział w locie w nowym okręgu Kielce, gdzie stanął do rywalizacji z około 3500 gołębiami. W tym trudnym locie udało mu się zdobyć 1 miejsce. To ogromny sukces, zapisanie się do nowego oddziału przyniosło mu nowe wygrane i potwierdzenie jego umiejętności.

W 2021 roku odniósł zwycięstwo podczas lotu w Pyrzycach, wygrywając przy tym  bardzo dużo konkursów. Historia się jednak powtarza, ponieważ w 2023 roku znów odniosił sukcesy, tym razem w Kielcach. Te osiągnięcia pokazują, że nie jest to przypadkowy sukces, ale wynik wieloletniej pasji i poświęcenia.

Rok temu podjął kluczową decyzję, inwestując w gołębie od bardzo dobrych hodowców, zakupił więc gołębie z linii: Tadeusza Pałki, Pokerface, Drapa, Tom, Sky Fighter, Ronaldo. To była bardzo dobra decyzja, ponieważ gołębie te znalazły się w pierwszej piątce wygranych. Aktualnie Tomasz kontynuuje swoją pasję, nabywając gołębie od Tadeusza Gierczaka. Planuje również latać na wspólnych gołębnikach w przyszłości, co daje mu możliwość zdobywania nowych umiejętności i doświadczeń.

Tomasz bardzo chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi hodowcami. W filmie opowiada o tym, jak dba o swoje gołąbki, jak karmi,  jakie suplementacje stosuje. Te informacje są niezwykle cenne dla innych hodowców, którzy chcieliby odnieść sukces w hodowli gołębi.

30

PAŹ

2023

2246

razy

czytano

Wyszukiwarka

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Opinie

Dziękujemy

Newsletter

Dziękujemy

Dziękujemy

Ustaw hasło

Zmiana danych

Logo serwisu.