Strona wykorzystuje pliki cookies.

Dowiedz się więcej...
Logo serwisu.
Chinese (Simplified)EnglishFrenchGermanPolish
Aktualności Paweł Knapik

Paweł Knapik

Rozmiar tekstu

A

A

A

Dla Pawła Knapika sezon 2023 w lotach gołębi dorosłych kończy się z lekkim niedosytem. Zdobył on jednak Mistrzostwo gołębi rocznych, Vice - Mistrzostwo oddziału w typowanych, Vice - Mistrzostwo szybkościowych i tytuł najlepszego Lotnika Oddziału. Jeśli chodzi o gołębie młode – sezon rewelacyjny.  W tym roku lotował 117 gołębiami młodymi. Na drodze do sukcesu nie obyło się również bez komplikacji - 12 gołębi z krótkiego lotu wróciło porozrywanych do końca nie wiadomo co było tego przyczyną - druty czy jastrząb, możemy jedynie podejrzewać, że nie było to łatwe dla samych gołębi jak i dla hodowcy. Dla Pawła było to wyzwanie z którym musiał się zmierzyć i poradził sobie doskonale, zadbał odpowiednio o gołąbki które ostatecznie brały udział w konkursie.

Mocną stroną Hodowcy okazują się być loty 500km, 700 km oraz pod wiatr. Wynikiem tego jest 1 lotnik  – gołąb nabyty z hodowli Łepuch.

Paweł jest osobą ostrożną i świadomą, przez swoje doświadczenie życiowe jak i przez wieloletnie prowadzenie swojej hodowli, wie komu może zaufać jeśli chodzi o wiedzę na temat gołębi. Jego 100% zaufanie zdobyła hodowla I.K.D. Łepuch z której zaopatrzył się w gołębie, co znacząco przełożyło się na jego sukcesy w tej dziedzinie.  Zaopatrzył się również w gołębie od Hansa Hirn. Połączenie tych gołębi – dało mu mocną przewagę nad rywalami.

Zapytaliśmy Pawła czy byłby w stanie wymienić swoje gołębniki, oczywiście odpowiedź brzmiała ‘’nie’’  co wcale nas nie dziwi! Z takimi gołębiami to czysta radość współpracować.

Sezon 2022 dla Pawła był to sezon życia, sezon 2023 także udany. Oczywiście życzymy mu dalszych sukcesów oraz satysfakcjonujących wyników w przyszłym sezonie!

13

PAŹ

2023

3096

razy

czytano

Wyszukiwarka

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Opinie

Dziękujemy

Newsletter

Dziękujemy

Dziękujemy

Ustaw hasło

Zmiana danych

Logo serwisu.