Strona wykorzystuje pliki cookies.

Dowiedz się więcej...
Logo serwisu.
Chinese (Simplified)EnglishFrenchGermanPolish
Aktualności Krzysztof Szkolny

Krzysztof Szkolny

Rozmiar tekstu

A

A

A

Sezon 2023 nie zaczynał się najlepiej dla wielu hodowców, w tym również dla Krzysztofa, który wkrótce miał stawić czoła trudnościom. Warunki atmosferyczne jak zwykle miały znaczący wpływ na losy ptaków. Na początku sezonu wiele z nich nie wróciło do swoich gołębników z powodu niesprzyjających warunków. Z planowanej liczby 50 gołębi, tylko 20 zdołało powrócić.

Hodowca nie poddając się, skupił się na swoich gołębiach młodych. W krótkim czasie udało mu się podciągnąć je do kategorii A.

Na zawodach rejonowych na dystansie 300 kilometrów gołębie Krzysztofa osiągnęły znakomite wyniki. Chociaż na początku na tej trasie odnotowano dobre lokaty, udało się je jeszcze bardziej poprawić. Ostateczna klasyfikacja dla gołębi Krzysztofa wyniosła 36.60 co jest ogromnym sukcesem.

Nawet pomimo trudnego początku sezonu, Krzysztof pozostaje w swoim przekonaniu, że sezon 2023 jest dla niego udany. To wyjątkowe podejście pokazuje, że w środowisku gołębi sukces nie zawsze polega na pierwszych miejscach, ale także na poprawie i wytrwałości. To ważna lekcja dla wszystkich hodowców, że każdy sezon może przynieść lekcje i zdobyte doświadczenia, które prowadzą do przyszłych sukcesów.

18

SIE

2023

9191

razy

czytano

Wyszukiwarka

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Opinie

Dziękujemy

Newsletter

Dziękujemy

Dziękujemy

Ustaw hasło

Zmiana danych

Logo serwisu.