Strona wykorzystuje pliki cookies.

Dowiedz się więcej...
Logo serwisu.
Chinese (Simplified)EnglishFrenchGermanPolish
Aktualności Michał Trójczak

Michał Trójczak

Rozmiar tekstu

A

A

A

Obecny sezon okazał się być prawdziwym przełomem w karierze Michała Trójczaka. Jego wyjątkowe osiągnięcia przekładają się na wyniki, które mogą być z pewnością umieszczone w czołówce rankingów. Chociaż może nie zawsze plasuje się w Top 5, to z pewnością znajduje się w czołowej dziesiątce. Jego gołębie odnoszą sukcesy na różnych poziomach rywalizacji, co świadczy o ich wszechstronności i wysokim potencjale.

Michał Trójczak ma powody do dumy ze swoich gołębi nie tylko na lokalnych, ale także na bardziej zasięgowych poziomach rywalizacji. Gołębie z jego hodowli odnoszą sukcesy zarówno na 500 grupie okręgowej, jak i na maratonach. To potwierdza ich wysoką jakość oraz zdolność do konsekwentnego prezentowania doskonałych wyników.

Istotnym elementem jest także linia gołębi, którą wybrał do hodowli. Michał Trójczak opiera swoje sukcesy na linii takich gołębi, jak "Diamond Porsche", "Batusia", "Pec", ‘’Infinity’’oraz ptaki od hodowców takich jak Hugo Batenburg, Jelle Jellema. Te linie gołębi wnoszą do jego hodowli nie tylko genetyczne zalety, ale także historię sukcesów.

18

SIE

2023

4303

razy

czytano

Wyszukiwarka

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Opinie

Dziękujemy

Newsletter

Dziękujemy

Dziękujemy

Ustaw hasło

Zmiana danych

Logo serwisu.