Strona wykorzystuje pliki cookies.

Dowiedz się więcej...
Logo serwisu.
Chinese (Simplified)EnglishFrenchGermanPolish
Aktualności Jan & Krzysztof Rostek

Jan & Krzysztof Rostek

Rozmiar tekstu

A

A

A

Jan & Krzysztof Rostek od lat oddają się fascynującej hodowli gołębi.
W tym sezonie są już po jedenastym locie. Dokonali dziewięć lotów pod wiatr, co stanowi prawdziwe wyzwanie dla ich pociech. Co więcej, trzeci lot okazał być się  kapitalny, co potwierdza ich wyjątkową umiejętność opanowania skomplikowanych warunków atmosferycznych. Według oficjalnych wyników GMP, ich wynik osiągnął imponującą liczbę 1785 punktów. Choć sami twierdzą, że sezon ten okazał się selekcyjny i pełen trudności, to z uśmiechem na twarzy podkreślają, że wiedzą, nad czym muszą popracować, aby osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty.
Warto wspomnieć, że sezon ten rozpoczął się nieco później niż zwykle ze względu na brak pogody, rozpoczął się w drugiej połowie marca. Jednak Jan i Krzysztof nie poddali się i odważnie przystąpili do lotów, gdy tylko warunki na to pozwoliły.
Opowiadają również o pielęgnowaniu swoich gołębi. Karmienie, szczepienia oraz profilaktyka przeciwko różnym chorobom stanowią nieodłączny element ich codziennej troski. Klucz do ich sukcesu leży jednak przede wszystkim w osobistym zaangażowaniu – spędzają wiele czasu w otoczeniu swoich ptaków, troszcząc się o nie i obserwując je.
Z ochotą oprowadzają nas po swoim gołębniku, pokazując, jakie warunki są niezbędne do osiągnięcia dobrych wyników. Ich historia to nie tylko opowieść o pasji do hodowli, ale również dowód na to, że ciężka praca, zaangażowanie i wytrwałość mogą przynieść imponujące efekty.

17

SIE

2023

2083

razy

czytano

Wyszukiwarka

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Opinie

Dziękujemy

Newsletter

Dziękujemy

Dziękujemy

Ustaw hasło

Zmiana danych

Logo serwisu.