Strona wykorzystuje pliki cookies.

Dowiedz się więcej...
Logo serwisu.
Chinese (Simplified)EnglishFrenchGermanPolish
Aktualności Tomasz Czapliński

Tomasz Czapliński

Rozmiar tekstu

A

A

A

Tomasz Czapliński to znany hodowca, którego zamiłowanie do starych gołębi przynosi nie tylko ogromną satysfakcję, ale także imponujące wyniki. W jego hodowli można znaleźć około 15-20 młodych gołębi, ale także od innych hodowców, którzy ufają umiejętnościom Czaplińskiego.

W 2022 roku wyniki hodowcy okazały się naprawdę imponujące, zdobywając wszystkie tytuły w oddziale i rywalizując na wspólnym gołębniku. Jego drużyna osiągnęła miejsce czwarte w ogólnym zestawieniu, a indywidualnie zdobył 5 miejsce w Rogowie, a na WG Kaszuby jego gołąb został uznany za 2 Asa.

Hodowca Tomasz Czapliński szczególnie poleca produkty Wonder Pigeon - szczególnie Adeno, które podaje swoim młodym gołębiom. To potwierdzone rozwiązanie przyczyniło się do poprawy zdrowia i wydajności jego gołębi.
Czapliński prezentuje swoją samice z 2020 roku, która po 5 lotach jest jako 22 lotnik w oddziale. Ponadto, jego samiec z 2018 roku także ma powody do dumy, ponieważ został uznany jako 24 lotnik. W ciągu 2022 roku udało mu się zdobyć aż 10 konkursów, co świadczy o wyjątkowej jakości jego hodowli.

Tomasz Czapliński to bez wątpienia uzdolniony hodowca, który pasjonuje się lotnictwem gołębi, osiągając wybitne wyniki w swojej dziedzinie. 

20

LIP

2023

2314

razy

czytano

Wyszukiwarka

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Opinie

Dziękujemy

Newsletter

Dziękujemy

Dziękujemy

Ustaw hasło

Zmiana danych

Logo serwisu.