Strona wykorzystuje pliki cookies.

Dowiedz się więcej...
Logo serwisu.
Chinese (Simplified)EnglishFrenchGermanPolish
Aktualności L&J Szymczak

L&J Szymczak

Rozmiar tekstu

A

A

A

L&J Szymczak - Mistrzowie Gołębi Pocztowych

Hodowla ta zdobyła ogromne uznanie w świecie hodowców, osiągając liczne sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Osiągnięcia z 2023 roku to prawdziwe świadectwo determinacji, pasji i umiejętności.

Najważniejsze osiągnięcia z 2023 roku

W 2023 roku zdobyli mistrzostwo Polski oraz tytuł Mistrza Polski w kategorii Intermistrzostwo, osiągając imponujący wynik 203,614. Wystawili również jedną z najlepszych samic w kraju, która zajęła 6. miejsce w kategorii H na Wystawie Ogólnopolskiej.

Na poziomie regionalnym (region V), zdobyli tytuł Mistrza w kategorii Intermistrzostwo oraz zajęli czołowe miejsca w kilku innych kategoriach, w tym 6. miejsce w kategorii A oraz 23. miejsce w kategorii C.

W okręgu Wałbrzych,  również zdominowali konkurencję, zdobywając tytuł Mistrza w kategorii Intermistrzostwo, I Wicemistrza w kategorii A oraz 2. przodownika w kategorii C. Jego gołębie osiągnęły imponujące wyniki w licznych lotach, w tym 53 konkursy w 14 lotach okręgu.

Osiągnięcia z 2022 roku

Rok 2022 również obfitował w sukcesy dla tej hodowli. Zajęli 19. miejsce w Polsce z samcem w Klasie Olimpijskiej Standard Samce Dorosłe oraz 2. miejsce w reprezentacji z samicą w Klasie Olimpijskiej Standard Samice Młode. Jego samice zdobyły wysokie miejsca zarówno za sport, jak i za standard.

W okręgu zdobyli tytuł przodownika w mistrzostwie dalekodystansowym oraz w lotach krótkich. Ich gołębie dominowały również w klasyfikacji lotów rocznych i mistrzostwach championów.

Podsumowanie

Szymczak to nazwisko hodowców gołębi pocztowych, którzy dzięki swojej pasji, zaangażowaniu i wiedzy, osiągnęli spektakularne sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Ich gołębie regularnie zajmują czołowe miejsca w najważniejszych konkursach, co czyni ich jednymi z czołowych hodowców w Polsce. Ich osiągnięcia to inspiracja dla wielu miłośników gołębi pocztowych.

Początek formularza

Dół formularza

Aukcja gołębi

Obecnie na naszym portalu trwa aukcja gołębi z tej hodowli, na której można licytować dwa z ich wyjątkowych ptaków. To niepowtarzalna okazja, aby stać się właścicielem gołębi pochodzących od najlepszych hodowców w Polsce, który osiągnął tak wiele na krajowej i międzynarodowej scenie. Nie przegap tej szansy i weź udział w aukcji, aby wzbogacić swoją hodowlę o gołębie najwyższej klasy.

27

CZE

2024

402

razy

czytano

Wyszukiwarka

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Opinie

Dziękujemy

Newsletter

Dziękujemy

Dziękujemy

Ustaw hasło

Zmiana danych

Logo serwisu.