Strona wykorzystuje pliki cookies.

Dowiedz się więcej...
Logo serwisu.
Chinese (Simplified)EnglishFrenchGermanPolish
Aktualności MWG ROGOWO 2024 - Przyjętych 3365 gołębi

MWG ROGOWO 2024 - Przyjętych 3365 gołębi

Rozmiar tekstu

A

A

A

Dnia 13 czerwca odwiedziliśmy Marka w Rogowie, aby zaprezentował nam warunki, w jakich gołębie będą mieszkać przez cały sezon lotowy. Marek z dumą oprowadził nas po gołębnikach, pokazując, jak doskonałe warunki jest w stanie zapewnić wszystkim gołębiom.

Warto podkreślić, że w tym sezonie na wspólne gołębniki w Rogowie zostało włożonych łącznie 3365 gołębi. To imponująca liczba, która świadczy o skali przedsięwzięcia i zaangażowaniu hodowców.

Każda grupa gołębi ma odpowiednio przystosowane przestrzenie, które gwarantują im komfort i bezpieczeństwo. Latające grupy gołębi są codziennie obserwowane, aby monitorować ich zdrowie i kondycję. Treningi, które rozpoczną się po 20 lipca, stanowią kluczowy element przygotowań do nadchodzących lotów. Już od pierwszego treningu gołębie będą ćwiczyć swoje umiejętności, co pozwoli kontrolować ich kondycję oraz ocenić, które ptaki są na jakim poziomie.

Loty gołębi pocztowych są pełne niepewności i ryzyka, co sprawia, że są jeszcze bardziej satysfakcjonujące dla hodowców.

Dzięki skrupulatnym przygotowaniom i zaangażowaniu, takie miejsca jak Rogowo stają się areną dla wielu spektakularnych wyścigów, gdzie najlepsze ptaki rywalizują o najwyższe miejsca na podium.

 

 

 

 

19

CZE

2024

323

razy

czytano

Wyszukiwarka

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Opinie

Dziękujemy

Newsletter

Dziękujemy

Dziękujemy

Ustaw hasło

Zmiana danych

Logo serwisu.