Strona wykorzystuje pliki cookies.

Dowiedz się więcej...
Logo serwisu.
Chinese (Simplified)EnglishFrenchGermanPolish
Aktualności Powrót na Polski Rynek hodowli Eijerkamp

Powrót na Polski Rynek hodowli Eijerkamp

Rozmiar tekstu

A

A

A

Rodzina Eierkamp z radością ogłasza, że powracają na polski rynek po dłuższej przerwie. Współpracę z Polską zawsze wspominają dobrze.

Istotny wkład w tę współpracę wniósł Michał – polski pracownik ich hodowli. Swoją przygodę z gołębiami rozpoczął od przypadkowego spotkania z Henkiem De Weerdem, który podarował mu gołębia. Tak zaczęła się jego pasja.

Michał odgrywa kluczową rolę w tej hodowli, kiedy poznali się na wystawie w Poznaniu. To właśnie wtedy zaproponował Evertowi współpracę w formie stażu.

W filmie Michał prezentuje cały obszar hodowli, wyjaśniając, gdzie znajdują się konkretne gołębie i kto się nimi opiekuje. Mimo podziału na grupy gołębi i wykonywania swoich zadań, wszyscy pamiętają, że działają jako zespół, co przekłada się na ich sukcesy na koniec sezonu. Michał podkreśla, że woli zdobywać wiedzę, niż posiadać najlepszego gołębia z hodowli.

Arnold, inny pracownik tej hodowli, również zajmuje się swoją hodowlą po godzinach pracy. Świadczy to o przyjaznej atmosferze, jaka panuje w hodowli Eierkamp, która nie tylko dba o własne wyniki, ale także wspiera innych.

Na początku tego roku rodzina Eierkamp zakupiła gołębia Ge Loger za 450 tysięcy euro, uznając go za najlepszego i najdroższego gołębia, jaki kiedykolwiek sprowadzono do Europy.
Rodzina Eierkamp zawsze patrzy w przyszłość, dążąc do doskonałości.

Hodowla ta zawsze stawia na jakość i jest znana z wielkich nazwisk, będąc jedną z najbardziej renomowanych hodowli na świecie. Najważniejsze linie hodowli to:

  • Janssen Van Loon – Indi, Cze, New Cze
  • Leo Heremans
  • Bracia Leidenmaier
  • Verkerk
  • Wilhelm De Bruijn

14

CZE

2024

492

razy

czytano

Wyszukiwarka

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Opinie

Dziękujemy

Newsletter

Dziękujemy

Dziękujemy

Ustaw hasło

Zmiana danych

Logo serwisu.