Strona wykorzystuje pliki cookies.

Dowiedz się więcej...
Logo serwisu.
Chinese (Simplified)EnglishFrenchGermanPolish
Aktualności Artur Zambrzycki

Artur Zambrzycki

Rozmiar tekstu

A

A

A

Artur Zambrzycki z Oddziału Pyrzyce, należącego do Okręgu Szczecin, zaprasza nas na wirtualne zwiedzanie swoich gołębników pierwszej drużyny oraz Zambrzycki Team. Postanowił podjąć decyzję o wystawieniu wszystkich swoich gołębi lotowych, które są niezwykle wartościowe.

W jego hodowli wyróżnia się gołąb o imieniu Eliot, obecnie uważany za najcenniejszego. Pochodzi z cennej linii hodowlanej i odniósł wiele sukcesów, w tym zdobycie dwóch złotych medali na Olimpiadzie. Eliot zajmował 2 miejsce w locie narodowym spośród 7000 gołębi oraz dwukrotnie 1 miejsce w lotach okręgowych i rejonowych. Ponadto, świetnie spisywał się w kategoriach A i B.

Jest również najlepszym lotnikiem w swoim oddziale jako roczny i dwuletni gołąb. Jako roczny, był najlepszym lotnikiem w kategorii G w okręgu, zajmując 19 miejsce w Polsce. Natomiast jako dwuletni gołąb, był najlepszy w Polsce w kategorii I.

Artur zabiera nas również do Gołębnika Zambrzycki Team, opowiadając o gołębiach tam hodowanych ich historii oraz o warunkach i sposobach ich pielęgnacji. Prezentuje wiele wyjątkowych ptaków hodowlanych, w tym samicę, która w poprzednim roku zajęła 1 miejsce na 1 locie, 1miejsce na 2 locie oraz 3 miejsce na 3 locie. Ojcem tej samicy jest wnuk złotej pary.

Ponadto, pokazuje gołębia o numerze 2365, samca z 2020 roku, będącego prawnukiem złotej pary. W jego rodowodzie znajduje się Jackpot, czyli dziadek Eliota, oraz wyjątkowa samica od Krystiana Kahlera, uznawana za doskonałą w rozrodzie.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, na którym Artur zaprezentuje swoje gołębniki oraz wyjątkowe gołębie, które w nich mieszkają. W filmie omówi każdego z nich, dzieląc się ich historią i osiągnięciami. Zachęcamy do obejrzenia!

08

MAR

2024

194

razy

czytano

Wyszukiwarka

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Opinie

Dziękujemy

Newsletter

Dziękujemy

Dziękujemy

Ustaw hasło

Zmiana danych

Logo serwisu.