Strona wykorzystuje pliki cookies.

Dowiedz się więcej...
Logo serwisu.
Chinese (Simplified)EnglishFrenchGermanPolish
Aktualności Paweł Mędrysa

Paweł Mędrysa

Rozmiar tekstu

A

A

A

Każdy hodowca wie, że posiadanie takich ptaków to prawdziwy skarb. Paweł z dumą opowiada o swoich najlepszych gołębiach. As 702 zdobył osiem konkursów, co świadczy o jego niewiarygodnej kondycji i determinacji. As 785, najlepszy samiec zdobył 11 konkursów. As 995 wygrał cztery razy. As 633 to prawdziwy duma Pawła, zdobywając tytuł 7 Asa w Polsce w roku 2022.

Hodowca z dumą opowiada, że w tym roku gołębie są na o wiele wyższym poziomie niż kiedykolwiek wcześniej. To efekt ciężkiej pracy, nauki na błędach i nieustannego dążenia do doskonałości. Sezon 2022 był dla Pawła czasem refleksji i analizy, które pozwoliły mu ulepszyć swoje podejście w sezonie 2023.

Hodowca podkreśla, że droga do sukcesu nie zawsze jest prosta. Paweł miał swoje trudności i przeciwników. Niemniej jednak, Paweł nie zrażał się zdaniem innym. Po prostu robił to, w co wierzył - poświęcał swój czas, serce i umiejętności dla swoich gołębi. To właśnie ta pasja i odwaga, by realizować swoją wizję, prowadziły go do osiągnięcia wyników.

Osiągnął GMP 1880 co daje mu najlepszy wynik w Polsce. To osiągnięcie stanowi nie tylko punkt kulminacyjny sezonu 2023, ale także dowód na to, że wytrwałość i poświęcenie przynoszą wyjątkowe efekty.

Opowieść o jego najlepszych Asach, zwycięstwach i błędach oraz drodze do triumfu w sezonie 2023 jest inspirująca dla wszystkich miłośników gołębi. To przypomina nam, że niezależnie od przeciwności losu, droga do sukcesu wymaga wiary, ciężkiej pracy i gotowości do podjęcia ryzyka.

18

SIE

2023

21968

razy

czytano

Wyszukiwarka

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Opinie

Dziękujemy

Newsletter

Dziękujemy

Dziękujemy

Ustaw hasło

Zmiana danych

Logo serwisu.